Volvo S60
2.0 Recharge T8 AWD 455PK Plus Bright |Schuif/kantel dak|H/K|360Cam|AutoPilot
Direct kopen, basisprijs: € 44.900,-
Direct kopen, basisprijs
€ 44.900,-
LEASEPRIJS: € 740,03 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 8.980,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Volvo S60 |
|---|---|
| Uitvoering: | 2.0 Recharge T8 AWD 455PK Plus Bright |Schuif/kantel dak|H/K|360Cam|AutoPilot |
| ALGEMEEN | |
| Bouwjaar: | 20 januari 2025 |
| Carrosserie: | Sedan |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 10.698 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 4 |
| Brandstof: | Benzine / Elektrisch |
| Transmissie: | Automaat, 8 versnellingen |
| Kleur: | zwart |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 740,03 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 44.900,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | HVV-84-J |
| Motorinhoud: | 1.969 cc |
| Vermogen: | 0 kw / 0 pk |
| Laadvermogen: | 561 kg |
| Gewicht: | 1.939 kg |
| Wielbasis: | 287 cm |
| Breedte: | 185 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 2.500 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 2.000 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Elektrisch bedienbaar glazen panoramisch schuif-/kanteldak met elektrisch bedienbaar zonnescherm
- LED koplampen
- lichtmetalen velgen multi-spaaks 18"
- Onyx Black metallic
- buitenspiegel(s) automatisch dimmend
- buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- chroom delen exterieur
- dimlichten automatisch
- elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing
- keyless entry
- regensensor
- ruitensproeiers verwarmbaar
- Infotainment
- Apple Carplay/Android Auto
- navigatiesysteem full map
- Premium Audio by Harman Kardon
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- boordcomputer
- connected services
- DAB ontvanger
- multimedia-voorbereiding
- multimedia scherm klein
- spraakbediening
- volledig digitaal instrumentenpaneel
- WiFi voorbereiding
- Interieur & Comfort
- achterbank verwarmd
- electronic climate controle
- lederen bekleding
- voorstoelen verwarmd
- achterbank neerklapbaar
- achteruitrijcamera
- aluminium interieur afwerking
- armsteun achter
- armsteun voor
- binnenspiegel automatisch dimmend
- comfortstoel(en)
- elektrische ramen achter
- elektrische ramen voor
- elektrisch verstelb. bestuurdersstoel met geheugen
- elektrisch verstelb. passagiersstoel met geheugen
- geluidsimulator
- houtafwerking interieur
- interieur voorverwarmingsinstallatie
- keyless start
- lendesteunen (verstelbaar)
- sfeerverlichting
- stuur kunstleder
- stuurwiel multifunctioneel
- Veiligheid
- achteropkomend verkeer waarschuwing
- actieve noodgeval assistent
- Autonomous Emergency Braking
- bots herkenning en activatie
- cruise control adaptief met Stop&Go en stuurhulp
- dodehoekdetectie met correctie
- rijstrooksensor met correctie
- uitwijk assistent
- vervolgbotsing preventie
- Visual Park Assist met Front "Fisheye" view
- achteruitrij assistent
- alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- bandenspanningscontrolesysteem
- bestuurdersairbag
- bots waarschuwing systeem
- Brake Assist System
- elektronische remkrachtverdeling
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- grootlichtassistent
- hill hold functie
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- hoofdsteunen actief
- kruisend verkeer detectie
- parkeersensor achter
- parkeersensor voor
- passagiersairbag
- verkeersbord detectie
- vermoeidheids herkenning
- zij airbag(s) voor
- Overig
- Roll Stability Control
- oplaadmogelijkheid
- RDW-leges
- start/stop systeem
- stuurwiel verwarmd